Trīsdesmit otrā „Latvijas Nafta” degvielas uzpildes stacija Valkā

 
 
 
Informācija plašsaziņas līdzekļiem
Rīga, 14.08.2012
 
 
 
 
Trīsdesmit otrā „Latvijas Nafta” degvielas uzpildes stacija Valkā

 
Sākot no 2012. gada 6.augusta Valkā, Rūjienas ielā 31, savu darbību uzsāka jaunā degvielas uzpildes stacija „Latvijas Nafta”. Uzņēmums paplašina tīklu līdz trīsdesmit divām stacijām! Jaunā stacija atrodas pierobežas zonā ar Igauniju, kompleksā – Valga “Truck stop”. Tuvākā mēneša laikā tiks atvērts smago automašīnu diennakts stāvlaukums, hostelis, bistro, vieglo automašīnu diagnostikas centrs, sporta bārs un t.t.
 
 
Jaunā degvielas uzpildes stacija, tāpat kā pārējās „Latvijas Nafta”tīkla stacijas, piedāvā augstas kvalitātes degvielu. Piedāvātie produkti atbilst visiem Eiropas kvalitātes standartiem. Uz jauno staciju tiek piegādāts 95. markas benzīns, 98.markas benzīns, dīzeļdegviela un degviela lauksaimniekiem, kas paredzēta realizēšanai lauksaimniecības produkcijas ražotājam, piemērojot atbrīvojumu no akcīzes nodokļa. Degvielas uzpildes staciju veikalos klients var atrast gan sev, gan savam automobilim nepieciešamas lietas. Klientu ērtībai stacija darbojas visu diennakti. Turklāt jaunajā DUS degvielai ir īpaša iepazīšanās cena!
 
 
Norēķinus par degvielu stacijā var veikt skaidrā naudā, izmantojot banku norēķinu kartes, kā arī „Latvijas Nafta” debetkartes un kredītkartes.
 
 
Izziņai: SIA „EAST - WEST TRANSIT” ir uzņēmums ar vietējo kapitālu, kas Latvijas degvielas tirgū darbojas kopš 1996. gada un šobrīd veic savu darbību zem preču zīmes „Latvijas Nafta”. Uzņēmuma pārraudzībā ir 3 naftas bāzes Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā un 32 degvielas uzpildes stacijas, kuras darbojas Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, kā arī šo pilsētu apkārtnē, tādejādi aptverot visus Latvijas reģionus. Kopumā uzņēmumā nodarbināti 250 strādājošie. SIA „EAST - WEST TRANSIT” nodarbojas arī ar benzīna, dīzeļdegvielas, kuģu degvielas, marķētās apkures degvielas, kā arī lauksaimniecības degvielas tirdzniecību.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Alise Glazkova
Projektu vadītāja
E-pasts: alise.glazkova@lnafta.lv
Internets: www.lnafta.lv