MŪSU PARTNERI

SIA „East-West Transit” savu darbu veic teicami un kārtīgi, ievērojot apkārtējās vides aizsardzības prasības. SIA „East-West Transit” ir sadarbības partneris ar pieredzi un profesionāliem darbiniekiem ar augstu atbildības sajūtu. 
 
 
 
Sadarbību ar SIA „East-West Transit” uzsākām pirms 3 gadiem, gribētos pateikties komandai par profesionālo pieeju. Sadarbības procesā viss notiek operatīvi un kvalitatīvi.
 
SIA „East-West Transit” – kvalitatīva degviela par zemākām cenām!
 
 
 

SIA „Gaujas Koks” ilgstoši sadarbojas ar SIA „East-West Transit” degvielas piegādes jomā. Sadarbības laikā SIA „East-West Transit” pārādīja sevi kā labu un uzticamu sadarbības partneri ar profesionālu pieeju un augstu atbildību. Piegādes vienmēr tika veiktas laicīgi un korekti.

 

Kompānija „ARIS” ir izveidojusies kā jaudīga, darbspējīga struktūra, kura ir ieguvusi atzinību starptautisko autopārvadātāju vidū. „ARIS” piedāvātās degvielas uzpildes stacijas atrodas 24 Eiropas un Āzijas valstu teritorijās. Austrumeiropā "ARIS" kompānijai pieder savas degvielas uzpildes stacijas, kas apvienotas priekšrocību tīklā, kurā degvielas uzpildes tiek piedāvātas par īpašām cenām. Kompānija nepārtraukti strādā pie „ARIS” degvielas uzpildes tīkla paplašināšanas un uzlabošanas. „ARIS” staciju tīkls tika izveidots ar mērķi nodrošināt degvielas uzpildi starptautisko kravu autopārvadātāju kompāniju autotransportam, izmantojot „ARIS” norēķinu karti. Veicot degvielas uzpildi ar „ARIS” karti, klienti iegūst iespēju norēķināties par uzpildīto degvielu un citiem pakalpojumiem ar bezskaidras naudas maksājumiem.
 
"ARIS" norēķinu karte ļauj pilnībā atteikties no skaidras naudas izmantošanas ceļā un kartes apkalpošana notiek tikai caur elektroniskiem termināliem. „ARIS” tīkla dispečeru dienests ārkārtas gadījumos ļauj bloķēt karti, izmantojot SMS ziņojumu. Lielākā daļā DUS „ARIS” tīklā ir aprīkotas ar apsargājamām autostāvvietām, moderniem autoservisiem, saunām, veikaliem, valūtas apmaiņas punktiem un starptautiskiem sakariem. „ARIS” tīkla pakalpojumus jau 18 gadus izmanto vairāk nekā divdesmit Eiropas un Āzijas valstu autopārvadātāji.

 
Izmantojot „ARIS” karti klientiem tiek piedāvāts:
-    Iespēja, izmantojot vienotu karti, veikt degvielas uzpildi uz galvenajām maģistrālēm no Ķīnas robežām līdz Portugālei.
-    Kravas autotransporta un autobusu degvielas uzpilde ar bezskaidras naudas norēķinu.
-    Plaša kvalitatīvas degvielas marku izvēle atkarībā no klimatiskajiem apstākļiem.
-    Individuālas atlaides katram klientam priekšrocību tīklā un cenas, ne augstākas par cenām degvielas uzpildes stacijās.
-    Diennakts palīdzības telefona līnija autovadītāju informatīvam atbalstam.
-    Operatīva informācija internetā par klientu autotransporta uzpildēm un cenām DUS.
-    Iespēja ar „ARIS” karti norēķināties par ceļu nodevām trasē M1/E30.
-    Iespēja apmaksāt DUS servisa pakalpojumus.

Ar "ARIS" kartēm var norēķināties šādās „Latvijas Nafta” degvielas uzpildes stacijās:

Vairāk informācijas un karšu pieteikšana: http://www.ariscard.com/
 
Kontaktinformācija Latvijā:
Dzelzavas iela 74-345,
Tel. +371 6771 8989, Fakss +371 6771 8980;
e-mail: info@ariscard.com