Preču zīmei “Latvijas Nafta” jauna mājaslapa

Informācija plašsaziņas līdzekļiem                

Rīga, 06.03.2012 
 
 
 
Preču zīmei “Latvijas Nafta” jauna mājaslapa
 
Sākot no šī gada 22. februāra klientiem pieejama preču zīmes “Latvijas Nafta” jaunā mājaslapa www.lnafta.lv, kura ieguvusi jaunu dizainu un pārskatāmu struktūru, kā arī bagātinājusi savu saturu, lai nodrošinātu apmeklētājiem ērti izmantojamu un visaptverošu informāciju.
Mājaslapas apmeklētāji var novērtēt dinamisku dizainu, pārskatāmo izvietojuma struktūru, kā arī ērtu lietošanu.
 
Mājaslapas sadaļas ir orientētas uz funkcionalitāti, dinamisku dizainu un ērtu lietošanu. Ņemot vērā klientu vajadzības mājaslapā ir pieejama no jauna izstrādāta programma – mans konts, kas ikvienam pastāvīgajam klientam sniedz iespēju sekot līdzi veiktajiem pirkumiem un saņemtajiem pakalpojumiem.
 
Mans konts – programma, kas reģistrētajiem lietotājiem ļauj saņemt detalizētu pārskatu par iegādātajām precēm, veiktajiem maksājumiem, limitiem, naudas līdzekļu atlikumiem, apmaksas termiņiem, kā arī saņemt citu noderīgu informāciju.
 
Mājaslapā ir pieejama informācija par uzņēmumu SIA “EAST-WEST TRANSIT”, kas darbojas zem preču zīmes “Latvijas Nafta”. Sadaļa par uzņēmuma aktualitātēm ļaus detalizēti sekot līdzi, gan jaunumiem uzņēmumā, gan arī visā degvielas nozarē. Tiks publicētas jaunākās degvielas cenas, kā arī cita aktuālā informācija. Ikvienam interesentam, kurš vēlas kļūt par uzņēmuma klientu, izmantojot mājaslapu tiek sniegta iespēja ātri un ērti pieteikties sev piemērotai degvielas kartei - atlaižu kartei, debetkartei vai kredītkartei.
 
 Uzņēmuma SIA „EAST-WEST TRANSIT” valdes loceklis Sergejs Petrovs uzsver, ka: „Mājaslapas izveide ir ļoti svarīga komunikācijā ar esošajiem klientiem, kā arī ir labs instruments potenciālo klientu piesaistei. Ar tās palīdzību uzņēmums plāno ne tikai sekmēt atgriezenisko saiti, kas raksturo klientu apkalpošanas kvalitāti, bet gan arī palielināt efektivitāti darbā ar klientiem”.
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Alise Glazkova
Projektu vadītāja
E-pasts: alise.glazkova@lnafta.lv