„Latvijas Nafta” pārņems 14 degvielas uzpildes stacijas

 Informācija plašsaziņas līdzekļiem
Rīga, 07.01.2013.g.

 
 
  
 
 
"Latvijas Nafta" oficiāli paziņo, ka līdz janvāra beigām tiks pārņemtas 14 degvielas uzpildes stacijas no DUS tīkla "Ziemeļu Nafta". Kā ziņo uzņēmuma vadība, uz doto brīdi ir pārņemtas jau piecas degvielas uzpildes stacijas, tās darbojas pilnā režīmā.
 
Jauno degvielas uzpildes staciju izvietošanas ģeogrāfija aptver visus Latvijas reģionus. Degvielas uzpildes stacijas turpinās darbību zem "Latvijas Nafta" vārda dažādos Latvijas novados: Madonas, Bērzaunes, Garkalnes, Lielvārdes, Valmieras, Gulbenes, Balvu, Alūksnes, Ērgļu, Rēzeknes, Nīcgales, Strenču, Skaņkalnes. Tadejādi „Latvijas Nafta” paplašinās tīklu līdz 46 stacijām!
 
Jaunajās degvielas uzpildes stacijās, tāpat kā pārējās „Latvijas Nafta”tīkla stacijās, piedāvā augstas kvalitātes degvielu. Uz stacijām, piegādā gan 95. markas benzīnu, gan dīzeļdegvielu. Klientu ērtībai visās jaunajās stacijās ir pieejama ātrgaitnes pildne!
 
Norēķinus par degvielu var veikt skaidrā naudā, izmantojot banku norēķinu kartes, kā arī „Latvijas Nafta” debetkartes un kredītkartes.
 
Izziņai: SIA „EAST - WEST TRANSIT” ir uzņēmums ar vietējo kapitālu, kas Latvijas degvielas tirgū darbojas kopš 1996. gada un šobrīd veic savu darbību zem preču zīmes „Latvijas Nafta”. Uzņēmuma pārraudzībā ir 3 naftas bāzes Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā un vairāk nekā 30 degvielas uzpildes stacijas, kuras darbojas Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, kā arī šo pilsētu apkārtnē, tādejādi aptverot visus Latvijas reģionus.
Kopumā uzņēmumā nodarbināti 250 strādājošie. SIA „EAST - WEST TRANSIT” nodarbojas arī ar benzīna, dīzeļdegvielas, kuģu degvielas, marķētās apkures degvielas, kā arī lauksaimniecības degvielas tirdzniecību.
 

 

Informāciju sagatavoja:
Alise Glazkova
Projektu vadītāja
E-pasts:  alise.glazkova@lnafta.lv
Internets: www.latvijasnafta.lv