Darbību uzsāka vēl viena "Latvijas Nafta" degvielas uzpildes stacija!

Informācija plašsaziņas līdzekļiem                
Rīga, 20.04.2012
 
 

  

Darbību uzsāka vēl viena „Latvijas Nafta”degvielas uzpildes stacija

 

Sākot no 30.marta  Madonā, Madonas novadā, Raiņa ielā 56 sāka darboties jaunā „Latvijas Nafta degvielas uzpildes stacija. „Latvijas Nafta” paplašina tīklu līdz 31 stacijai!
 
Jaunā degvielas uzpildes stacija, tāpat kā pārējās „Latvijas Nafta”tīkla stacijas, piedāvā augstas kvalitātes degvielu. Uz jauno staciju, tāpat kā uz pārējām „Latvijas Nafta” DUS, tiks piegādāts gan 95. markas benzīns, gan dīzeļdegviela. Stacija darbosies visu diennakti. Turklāt jaunajā DUS degvielai ir īpaša iepazīšanās cena!
 
Norēķinus par degvielu jaunajā stacijā var veikt skaidrā naudā, izmantojot banku norēķinu kartes, kā arī „Latvijas Nafta” debetkartes un kredītkartes.
 
Izziņai: SIA „EAST - WEST TRANSIT” ir uzņēmums ar vietējo kapitālu, kas Latvijas degvielas tirgū darbojas kopš 1996. gada un šobrīd veic savu darbību zem preču zīmes „Latvijas Nafta”. Uzņēmuma pārraudzībā ir 3 naftas bāzes Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā un 31 degvielas uzpildes stacija, kuras darbojas Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, kā arī šo pilsētu apkārtnē, tādejādi aptverot visus Latvijas reģionus.
 
Kopumā uzņēmumā nodarbināti 250 strādājošie. SIA „EAST - WEST TRANSIT” nodarbojas arī ar benzīna, dīzeļdegvielas, kuģu degvielas, marķētās apkures degvielas, kā arī lauksaimniecības degvielas tirdzniecību.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Alise Glazkova
Projektu vadītāja
E-pasts: alise.glazkova@lnafta.lv
Internets: www.lnafta.lv
 
 
http://twitter.com/LatvijasNafta
http://www.facebook.com/pages/Latvijas-Nafta/261072430610406
http://www.draugiem.lv/latvijasnafta